19th Ave New York, NY 95822, USA
Sisetööde erilahendused
ME EHITAME UNISTUSI

SISETÖÖDE ERILAHENDUSED

Omame kogemust nii klassikaliste kodusaunade kui ka suuremate saunamajade ja koduspaade ehitusel. Lisaks ehitame ka basseine ja teisi erilahendusi, mida disainer projekteerib. Tihti tähendavad suuremad pesuruumid ning koduspaad keerukaid erilahendusi, mille kauniks tulemuseks tuleb osata visualiseerida ja kavandada ka ehitusprotsessi. Tänu meie kauaaegsele kogemusele oleme ehitanud mitmeid eripäraseid ruume, millest tulenevalt ei heiduta meid keerulisena tunduvad lahendused.

Kui ehitustööd on tehtud või on soov oma kodu renoveerida, teostame ka maalritöid. Maalritööd on efektiivne viis ruumi ilmet värskendada ning muuta, andes toale uue värvikihi all hoopis teise ilme. Maalritööde alla kuuluvad kipsseinte ja -lagede, krohvitud seinte, betoonlagede, akna ja uksepalede viimistlus. Lisaks teostame maalritöödena ka seinte värvimist, nii klassikaliselt kui struktuur ja dekoratiivvärviga. Maalritöid teostame enda materjalidega, seega ei pea klient ise millegi pärast muretsema. 

Ehitame ja paigaldame erilahendustega kipslagesid, millele lisaks ka näiteks karniise. Turvalise ja efektiivse kipslae paigaldamiseks on alati mõistlik pöörduda spetsialistide poole, kellel on antud alal kogemus ning teadmised. Lisaks laele paigaldame ka parketti, sealhulgas ka populaarset inglise-prantsuse kalasaba. Kuna parkett on tänapäeva majapidamistes üha enam levinud põrandakate, omame antud alal rikkalikku kogemust ning teostame ka erilahendusi suurema vaevata. Ülevaate tehtud projektidest leiad kodulehel.

Tööprotsess
01.
USALDUS

Alustuseks suhtleme kliendiga ning töötame välja parima lahenduse tema visiooni täitmiseks. 

02.
KOOSTAME PROJEKTI

Edukas tulemus tugineb läbimõeldud projektile. Vastavalt kliendi soovidele projekti koostamine. 

03.
TÖÖDE TEOSTAMINE

Tegutseme vastavalt kokkulepitud projektile ning ehitame valmis kliendi unistuse. 

IMBREX ERILAHENDUSED
1

Väärtustame oma töös koostööd nii spetsialistidega kui kliendiga, millest tulenevalt koordineerime protsessi alati kõigi osapoolte vahel. Nii saame tagada, et kõik spetsialistid teavad, milline on nende roll projektis, seega ei teki segadust ega kvaliteedi langust. Lisaks aitab selge tööjaotus kiirendada töökorraldust ning lõpptulemuseni jõudmist. Samuti on töö koordineerimisel ka klient teadlik, milline on tööplaan ja millised ülesanded on parasjagu käsil. Imbrex Ehitus peab igal projektil oluliseks ajast kinnipidamist ning alati parima kvaliteedi tagamist. 

Tegemist on populaarse valikuga laialdaselt korterelamute puhul, aga ka suur hulk eramuid valmib võtmed kätte lahendusena. Võtmed kätte lahendus tähendab, et kogu ehitamise ning viimistlemise, vundamendist võtmeteni, protsess ja vaev jääb erialaste spetsialistide kanda. Nii ei pea klient ehitusprotsessi pärast muretsema, vaid saab stressivabalt juba sisustusideid koguda. Tegemist on äärmiselt mugava ja turvalise valikuga neile, kellel on soov jõuda oma kodu valmimiseni võimalikult kiiresti ja kvaliteetselt. Oma kodu ehitamisel tasub usaldada spetsialiste Imbrex Ehitusest.

Meie spetsialistid on rikkaliku kogemuste pagasiga ja täiendanud oma oskusi sadadel projektidel üle Eesti. Imbrex Ehitus spetsialistid omavad kogemusi ja teadmisi erinevates ehitusvaldkondades alates lihtsamatest viimistlustöödest, lõpetades ehitus peatöövõtuga. Imbrex Ehitus peab alati oma eesmärgiks kliendile parima tulemuse ja klienditeeninduse pakkumist. Usume, et usalduslik suhe ja koostöö kliendiga tagab suurepärase tulemuse, millega oleme rahul nii ise kui on rahul ka klient. Meid on usaldanud sajad kliendid üle Eesti, võta ka Sina meiega ühendust!

SOOVITE KVALITEETSET EHITUSPARTNERI OMA PROJEKTILE?